Film Magazyn 

Maraton Impro czyli coś dla wrocławskich fanów nieskryptowanego teatru

10 czerwca na scenie klubu PROZA odbędzie się wydarzenie naprawdę niezwykłe, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Miło nam dodatkowo przypomnieć, że temu wydarzeniu patronujemy. Maraton Impro, bo o nim mowa, ma więc znaczek jakości Kalejdoskop Wrocław. Od dawna wspieramy tego typu lokalne inicjatywy, więc w tym wypadku nie mogło być inaczej.

O co dokładnie chodzi? Na scenie klubu PROZA spotka się wielu przedstawicieli bogatego, pełnego niezwykle utalentowanych ludzi, wrocławskiego środowiska improwizacji teatralnej. Jak zapewniają organizatorzy, głosem Marii Huzar z Akademii Improwizacji, nigdy dotąd na jednej wrocławskiej scenie nie spotkało się tylu improwizatorów. Słowem: unikalne wydarzenie przed nami, jedyna w swoim rodzaju możliwość dogłębnego, pełnego poznania wrocławskiej sceny teatru improwizowanego. Część ze składów powstała właśnie z okazji Maratonu Impro.

Zgodnie z regułami improwizacji, każdy ze spektakli zostanie stworzony na żywo, na oczach i z udziałem publiczności. Co najważniejsze: będzie zagrany tylko w tę jedną noc. Nic z tego, co wydarzy się na scenie, nie wydarzyło się nigdy wcześniej oraz już nigdy się nie powtórzy.

Wszystkich, którzy zawitają do klubu PROZA czeka więc 8 godzin niezapomnianych i literalnie niepowtarzalnych wrażeń.

Kto zjawi się na scenie? Lista jest długa. Oto niektórzy goście: IMPROKRACJA, Dwaj Panowie – duet improwizowany, irga, Paweł Kukla, PAPTAK, Okoliczne Sarny, 4 LITERY, Borkososn, Sześciu wspaniałych, Zbłąkani.

Wstęp na wydarzenie, na który mamy nadzieję się zdecydujecie, jest WOLNY! Start o 18, impro trwa do 2. Wpadajcie do klubu PROZA w rynku, przy Przejściu Garncarskim 2. Już w tę sobotę!

Related posts

One Thought to “Maraton Impro czyli coś dla wrocławskich fanów nieskryptowanego teatru”

  1. Jerry

    Did you know? Steven Spielberg was executive producer of The Animaniacs.

Leave a Comment