Magazyn 

NIE BĄDŹ ONLINE – JEDŹ NA OFFA

Offowy – niestandardowy festiwal w świetnym składzie. Trzy stawy, trzy dni, niezliczona ilość fanów. Polska i zagraniczna, zarówno alternatywa jak i klasyka dla każdego. Off oferuje ponad 70 koncertów, piaskownice z zabawami dla dzieci, kawiarnię literacką, wywiady, rozmowy oraz bezpośredni kontakt ze sztuką, nie tylko w formie śpiewanej. Polecany dla wszystkich opętanych muzyką, a nie tylko popularnością wykonawcy. Dlaczego właśnie OFF? Oto kilka powodów :

FEIST – alternatywny folk w połączeniu z piękną Kanadyjką i piosenkami pokroju 1234 czy Pleasure, która mimo, iż pochodzi z najnowszego albumu piosenkarki (kwiecień 2017) cieszy się ogromną popularnością. Głęboki przenikliwy i jakże kobiecy głos Leslie nie pozostaje obojętnym nawet wśród zwolenników innych rodzajów muzyki.

PJ HARVEY – charyzmatyczna brytyjka z dorobkiem 9 solowych albumów i nowym wydanym miesiąc temu singlem The Camp. Rockowa, melodyjna muzyka, do której przekonywać nie trzeba. Szeroka paleta brzmień – od spokojnego balladowego do mocnego elektrycznego, skupia wokół wokalistki grono zwolenników.

BITAMINA – dla fanów polskiej alternatywy. Mieszanina specyficznego wokalu i muzyki, która niespodziewanie harmonijnie brzmi. Teksty o rzeczywistości, codzienności – życiu pozwalają cieszyć się prostotą.

ARTUR ROJEK – hitów jego autorstwa nie sposób wymienić, od solowych utworów poprzez te z Myslovitz. Martwić można się jedynie o to czy zagra Długość dźwięku samotności.

KWADRAFONIK – oryginalna nazwa i brzmienie, które całkowicie ją przebija, niepowtarzalne, niespotykane. Śpiewana poezja, mieszanina muzyki przypominająca występy w kabaretach czy salonach znanych z westernów.

SWANS – miejmy nadzieję, że promował będzie najnowszą płytę „The Great Annihilator” o ciężkim lecz lekko odczuwalnym brzmieniu, gdyż należy jej poświęcić sporą uwagę.

The Black Madonna, Conor Oberst, Circuit DesYeux, Bluszcz, Kobieta z Wydm czy niesamowita elektronika Mirt + Ter. Wszelkie możliwe rodzaje muzyki i aż cztery sceny by je podziwiać.

OFF zrzesza sobie corocznie większą ilość fanów, czego zasługą jest nie tylko świetna muzyka, ale i niepowtarzalna atmosfera, możliwość słuchania znanej i lubianej muzyki naprzemiennie z odkrywaniem nowej; piękna okolica pośród niezliczonych kopalni; możliwość kupienia czy przeczytanie książki i omówienia jej z autorem. Centrum kultury, muzyki i połączenia ich z ludźmi.

Related posts

Leave a Comment