Magazyn 

Smakosz: U Beatki. Jak w domu

Niepozorna knajpa na wrocławskim Rynku na pewno podbije podniebienie tych, którzy lubią polską kuchnię. I choć lokal sam w sobie jest malutki, to wiosną, latem i jesienią funkcjonuje przy nim ogródek piwny, który gorąco polecamy. Dzięki temu można miło, dobrze i tanio zjeść.

My jak zwykle na warsztat wzięliśmy pierogi ruskie. 8 sztuk za 9 złotych ze śmietaną to naprawdę rzadko spotykana ilość za taką cenę w samym centrum miasta. Bo przecież to Rynek.

A co najlepsze, pierogi są naprawdę bardzo dobre, żeby nie powiedzieć: domowe po prostu. Tym, którzy lubią zjeść trochę więcej, czyli minimum 0,5 kg czegoś na obiad, polecamy podwójną porcję.

Do tego sugerujemy wrocławskiego Piasta. Wiemy, że połączenie piwa ze śmietaną nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ale u Beatki jakoś tak.. czujemy moc!

Z pełną odpowiedzialnością możemy też przy okazji polecić inne dania. Ryby, kotlety, zupy. Dobrego obiadu na wrocławskim Rynku, z browarkiem, za maksymalnie 20 złotych ze świecą szukać. Niech nie zmyli Was cała otoczka, czyli drewniane stoliki, nie zawsze miłe kelnerki i syfiasty kibel.

No i jest jeszcze taka sprawa, że u Beatki można oglądać zawsze najważniejsze wydarzenia sportowe.

Smacznego!

danie: pierogi ruskie
cena: 9 zł
ilość: 8 sztuk
ocena: 9/10
skutki uboczne: brak
www: brak
adres: Rynek-Ratusz 13/14, Wrocław

Tomek Majewski

Related posts

Leave a Comment