Magazyn 

Weekend z Muzyką: 21-23.04

W ten weekend we Wrocławiu klubowo i hip-hopowo. Wśród atrakcji m.in. nowy cykl imprez w Surowcu i kolejne edycje Slap i City Sounds. Zapraszamy! 

Piątek, 21.04

W ten piątek odbędzie się 12. już edycja Slapa, czyli techno imprezy goszczącej regularnie w Hali Stulecia. Tym razem za konsoletami pojawi się dwóch producentów z Berlina – Kobosil i Janice – oraz Dasha Rush, artystka pochodząca z Rosji. Supportować ich będzie Spectribe – założyciel Slapa. Start 22:00.

Więcej o Slapie: https://www.facebook.com/events/1652913085014791/

Tego wieczoru przeważać będzie pierwiastek kobiecy, bo w Surowcu startuje nowy cykl imprez, podczas których za didżejką pojawiać się będą czołowe postacie żeńskiej sceny muzyki elektronicznej. Na pierwszy ogień pójdą Meg i Senthia, które w połowie nocy zostaną zmienione przez VTSS. Start 23:00.

O imprezie: https://www.facebook.com/events/1831883593744497/

Sobota, 22.04

Kobiety mają głos! – pod takim hasłem odbędzie się kolejna impreza w rytmach muzyki klubowej, w ramach cyklu City Sounds w klubie Stary Klasztor. W sobotni wieczór publiczność usłyszy wyjątkowe wokalistki, a będą to Ania Kłys, MIN t, Rosalie i zespół Jabłonka, którego frontmanką jest Pola Chobot. Występ z pewnością zachwyci fanów nie tylko muzyki elektronicznej, ale także R’n’B, hip hopu czy soulu. Zapraszamy na to muzyczne wydarzenie, które rozpocznie się  już o godzinie 20:00.

Niedziela, 23.04

23 kwietnia w klubie Vertigo odbędzie się koncert promujący najnowszą płytę pt. Sklejam się polskiej jazzowej wokalistki Grażyny Łobaszewskiej. Artystka zaprezentuje publiczności, zupełnie nowe zaskakujące aranżacje, które stworzyła wraz z zespołem AJAGORE. Całość krążka, tworzą także dojrzałe teksty Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego czy Piotra Bukartyka.  Wydarzenie będzie podsumowaniem 40-letniej muzycznej działalności Grażyny Łobaszewskiej, która oprócz nowych utworów zaprezentuje również swoje niezapomniane przeboje. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30.

Wszystkich fanów hip-hopowego bawienia się zapraszamy na niedzielny koncert w klubie Stary Klasztor. Dla wrocławskiej publiczności wystąpią Jarosław „Bisz” Jaruszewski z całym zespołem B.O.K. Artyści zaprezentują na scenie swój album Wilczy Humor, który ukazał się w październiku 2016 r. Płyta muzyków to połączenie bitowego brzmienia hip-hopu z mocnymi gitarowymi riffami, a nawet z muzyką klasyczną i jazzową.  Imprezę rozpocznie występ formacji AZJA oraz TMK aka Piekielny. Zapraszamy już od godziny 19:00.

 

Miłego weekendu życzymy:

Błażej Grabowski

Zuzanna Saik

Related posts

Leave a Comment