Bez kategorii 

Już tęsknimy za Polonią

Nie ma sensu wylewać fali wulgaryzmów pod adresem Pana Króla. Na nic jego kolejne tłumaczenia. Jak zwykle ucierpiał Kowalski. Kowalski piłkarz, Kowalski pracujący w Polonii i Kowalski kibic – Polonia nie otrzymała definitywnie licencji na grę w ekstraklasie w sezonie 2013/14.

Kolejny raz należy zadać pytanie, jak to możliwe, że w Polsce coś takiego jest możliwe? By ktoś kupił klub z taką historią, doprowadził go do ruiny i jak na razie w ogóle za to nie beknął?

Polonia to jeden z tych klubów piłkarskich w Polsce, który nigdy specjalnie nie lansował nie wiadomo jakich gwiazd piłkarskich. Zawsze jednak miło patrzyło się na grę Polonistów.

I choć klub ten pochodzi z Warszawy, od zawsze czuć było do nich sympatię niemalże w całym kraju. Szczególny szacun i podziękowania dla wszystkich, którzy tworzyli ten klub do końca. Dla najlepszego trenera na chwilę obecną w kraju, Piotra Stokowca. Dla wszystkich piłkarzy za maksymalne zaangażowanie i profesjonalizm. Dla kibiców za to, że do końca są z klubem i zrobili zrzutkę na mecz z Piastem Gliwice.

W świetle tego, co się dzieje i działo przez ostatnie miesiące na Konwiktorskiej należałoby za wzór stawiać Polonię wszystkim, którzy tworzą Śląsk Wrocław.

– Do zobaczenia w następnym sezonie piłkarskim. Polonia nigdy nie zginie! – napisano na oficjalnej stronie klubu.

Do zobaczenia Polonio!

Z pozdrowieniami z Wrocławia,
ekipa Kalejdoskopu!

Related posts

Leave a Comment